Naše Služby

Tvorba web aplikácií

Poskytujeme komplexné služby v oblasti webových aplikácií. Navrhneme a zrealizujeme webovú aplikáciu na mieru, ktoré vám dokáže uľahčiť procesy či administratívu v podnikaní. Samozrejme vieme pre vás zabezpečiť zaregistrovanie internetovej domény a webhosting.

webstranka sluzby

IT Outsourcing

Prenechajte zodpovednosť za funkčnosť a dostupnosť vašej IT infraštruktúry na nás. Profesionálne sa postaráme o vaše počítače, tlačiarne a servery - či už o ich zabezpečenie, monitorovanie, alebo dostupnosť. Vykonáme audit softvérového vybavenia a jeho licencovania, aby bolo všetko v poriadku. Navrhneme vám sieť a radi poskytneme tiež poradenstvo v IT oblasti.

It outsourcing sluzby

Predaj hardvéru a softvéru

Pomôžeme s výberom a dodáme vám zariadenia ako počítače, notebooky, tablety, servery, tlačiarne a ich spotrebný material. V prípade potreby pomôžeme s inštaláciou a konfiguráciou. V ponuke máme široké portfólio od veľkého množstva výrobcov. Okrem hardvéru dodávame aj softvér, a to najmä od spoločností Microsoft a Eset. Radi poradíme pri výbere a licencovaní týchto produktov a poskytneme k nim technickú podporu.

predaj HW a SW sluzby